goldenset و ایده سفارش خیاطی اینترنتی و همراه کشوری

تا به حال سامانه ای وجود نداشته است که دارای بانک اطلاعاتی وسیعی از همکاران خیاط و طراح لباس در سرتاسر کشور باشد و با انجام گزینشی صحیح از بین این عزیزان جمعی حرفه ای  و خوش ذوق را در این زمینه ، گرد هم آورد و سفارش خیاطی و طراحی مشتری را به نزدیکترین خیاط و طراح به منطقه محل سکونت مشتری ارجاع دهد.

برند goldenset مفتخر است که پیشرو در ارایه این خدمت و ایده می باشد. در واقع همکاران ما ، با مراجعه به آدرس مشتریان و گرفتن سایزها ، سلیقه و سفارش خاص مشتری ، در سریع ترین زمان ، سفارش را آماده میکنند و به دست ایشان میرسانند .

مهمترین اصل در گرفتن سفارش خیاطی مشتریان عزیز ، گرفتن سلیقه و سایزبندی دقیق بدن مشتری است و در واقع اندازه گیری سایزهای دقیق و کامل شخص و نظر ، مشورت و سلیقه او باعث میشود لباسی دقیقا متناسب با بدن او ، طراحی و دوخته شود و یک کار کاملا سفارشی و شیک به مشتری محترم تحویل داده شود. اصل بعد در کار ما قیمت مناسب است به طوری که همه مردم عزیز بتوانند از این امکان استفاده نمایند و ما بتوانیم به ارتقای آراستگی عمومی جامعه کمک کنیم.

گلدن ست در تلاش است که هر ایرانی بتواند خیاط و طراح لباس خاص خود را داشته باشد و با هزینه ای مناسب بتواند در هر مکان و زمان لباسی مناسب ، تهیه و استفاده کند چرا که آراستگی ظاهری از دیرباز ، در فرهنگ غنی ایرانیان ، اصلی اساسی و مهم بوده است و ما بر این باوریم که هموطنان عزیز ما شایسته پوشیدن بهترین ، با کیفیت ترین و زیباترین لباسها می باشند و این باور را نه فقط در شعار بلکه در عمل به واقعیت رسانده ایم.

در گذشته های نه چندان دور بسیاری از مردم برای تهیه انواع پوشاک مورد نظر خود به خیاطی ها و مراکز حرفه ای طراحی لباس مراجعه میکردند تا استادان خیاط پس از اندازه گیری دقیق، بهترن لباس و تن پوش را بصورت سفارشی برایشان آماده کنند. اما این روز ها دیگر کسی وقت اینکار را ندارد، بجز ثروتمندان و خواص که همچنان در منزل خود میزبان طراحان حرفه ای لباس هستند. این طراحان با استفاده از طرح های جدید و سلیقه خاص هر شخص لباس های مخصوصی را طراحی میکنند و با پیشرفته ترین ابزارها لباس را تهیه و با تشریفات به خدمت اشخاص ارائه میکنند!

اما امروز ما برای اولین بار شاهد شروع به کار استارت آپی هستیم که این خدمات را بصورت آنلاین برای همه مردم ارائه میکند. Golden Set  نام این مجموعه است که این روز ها محبوبیت بسیاری میان کاربران پیدا کرده است.در این فروشگاه اینترنتی شما میتوانید بصورت آنلاین درخواست کنید که یک استاد خیاط  به محل مورد نظر شما بیاید. کارشناس طراحی و دوخت لباس با حضور در منزل شما انواع لباس مورد نظرتان را با طراحی حرفه ای براساس سلیقه و سایزهای خاص شما و البته کاملا متناسب با اندام شما و پوشاندن عیوب اندامتان تهیه میکند.

امید است که برند goldenset روز به روز بر رضایت شما مشتریان عزیز و وفادار بیافزاید.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories